Luminari
Ce spun clienții
Am facut o comanda saptamana aceasta! Inca odata am reusit sa încant persoane dragi,cu ajutorul dumneavoastră! Multumesc pentru livrarea la timp,florile au fost superbe si proaspete! Personalul a fost exceptional si foarte dragut! Recomand!
1 luna in urma, Ionut Daniel,
,
recenzie pe Google